HAKKIMIZDA

Büyük Alan Temizliği sektöründe faaliyet gösteren Marmara Tesis Yönetim Hizmetleri Ltd.Şti. ve makine üretimi seköründe faaliyet gösteren Saltık Makine Ltd.Şti. firmalarının endüstriyel temizlik makinalarının yerli üretimi düşüncesiyle 2018 yılında kurulmuştur.

Büyük yapıların ( AVM ler, hastaneler, okullar, kamu binaları, kapalı spor salonları, kütüphaneler, siteler, otoparklar, vb …) açık ve kapalı zemin ve cephe temizliğinin yapılmasında kullanılan makinaların temini yurtdışından ithal edilerek sağlanmaktadır. Endüstriyel temizlik sektöründe ihtiyaç duyulan makinaların yerli imkanlarla üretilmesi ile istihdama katkı sağlanması ve ülkemiz cari dengesine olumlu tesir edilmesi hedeflenmiştir.

KOSGEB desteği ile Türkiye'nin 600 litre kapasiteli ilk zemin temizleme makinasını üretimini BİZTEM markası ile gerçekleştirdik. Bu projede özgün tasarım ile geliştirdiğimiz makinanın bileşenlerinin tamamına yakını yerli kaynaklardan sağladık.

Sektörün ihtiyacı olan tüm makinaların yerli kaynaklarla ve kendi mühendislerimizce üretilmesi hedefimizdir. Üretimini planladığımız makinalarda özgün tasarım, çevreye saygılı, uygun fiyatlı, dayanıklı olmasını, su ve deterjan tasarruf kontrolünü amaçladık. Lityum ve traksiyoner akü seçeneklerini müşterilerimizin tercihine sunduk. Lityum akülü seçenek ile makinanın çalışma süresini uzatmayı hedefledik.

İthal edilen makinalarda satış sonrası yaşanan problemleri müşterilerimize yaşatmayacağız. Makinaları kullanacak operatörlere sürekli eğitim vererek makinaların doğru kullanımı ile arıza yapma ihtimalini en aza indireceğiz. Sektörde en önemli zaafiyetin olduğu ve sorunların yaşandığı süreçte dürüst üretici olarak hareket edeceğiz, makul fiyatlandırma politikası benimseyeceğiz.

Satış sonrası hizmetlerde yaşanan aksaklık ve olumsuzlukları müşterilerimize yaşatmayacağız, sürecin her aşamasında şeffaf olacağız. Fahiş fiyatlara sarf malzeme satmayacağız. Parça değişimlerinde orijinal ve kullanılmamış ürün kullanacağız, makinaya ait değiştirilen parçayı müşteriye iade edeceğiz. Arızalarda sorumluluğu kullanıcıya yükleme kolaycılığına kaçmayacağız.

MİSYONUMUZ

Ülkemizde son yıllarda stratejik sektörlerde yaşanan "yerlileşme" hamlelerine endüstriyel temizlik sektöründen katkı sunmak. arge, istihdam ve döviz alanlarında ülke sanayisine ve ekonomisine olumlu katkılar sunabilmek.

VİZYONUMUZ

Kendi mühendislerimizle uygun fiyatlı, uzun ömürlü ve çevreci makinalar yapmak.